X

مشاهده آخرین مقالات آموزشی بخش نامه ها مطالب نانسی بارلی هوم پلاس آلاوه

اخبار و مقالات

جستجو

اخبار و مقالات

 فواید و مزایا قرص ماشین ظرفشویی

چهارشنبه، 12 آذر 1399 | Article Rating
فواید و مزایا قرص ماشین ظرفشویی

فواید و مزایا قرص ماشین ظرفشویی

اخیرا قرص های ظرفشویی به عنوان جایگزین راحت تری برای مواد شوینده ای مانند پودر معمولی و ژل های شستشو ظاهر شده اند. و شاید این را ندانید که این قرص های جمع و جور می توانند کیفیت شستشو را نیز افزایش دهند!

در اینجا پنج دلیل که مارا مجاب میکند به قرص های ظرفشویی توجه کنیم را بررسی میکنیم :

توانایی تمیز کردن:

قرص های ظرفشویی ریسک استفاده طولانی مدت و دوباره شویی را درماشین ظرفشویی شما کاهش میدهند و شما می توانید اطمینان داشته باشید که با استفاده از مواد شوینده مناسب و مقدار تعریف شده ، هر بار درخشش لازم ظروف را مشاهده کنید. استفاده از مواد شوینده اضافی لجن هایی ایجاد می کند که می تواند به مرور به اجزای ماشین ظرفشویی آسیب برساند و نیاز به تعمیر یا حتی تعویض ایجاد کند . با این حال ، قرص های ظرفشویی از قبل اندازه گیری شده اند تا از بروز مشکلات جلوگیری کنند ، حدس و تخمین هارا از بین ببرند و از همه مهمتر به دستگاه شما آسیب نرسانند.

صرفه جویی در مصرف انرژی و آب:

خبر خوب برای طرفداران محیط زیست این است که فرمولاسیون دقیق قرص های ظرفشویی ، آنها را برای محیط زیست نیز محصول بهتر و همسان تری می کند. قرص های ظرفشویی میزان صابون وارد شده به جریان آب را کاهش می دهد و از این رو بار و فشار کارخانه های تصفیه آب کاهش می یابد.

 

پس انداز پول:

خرید مواد شوینده پودر معمولاً ارزان تر از قرص های ظرفشویی است ، اما این می تواند اخذ یک تصمیم اقتصادی غلط باشد. استفاده از پودر با کارایی کمتر ، می تواند به معنای افزایش ریسک و هزینه تعمیرات باشد و در نهایت باعث کاهش طول عمر دستگاه شما شود. علاوه بر این ، بسیاری از مردم از میزان پودر لازم برای هر بار شستشو آگاهی ندارند و اغلب مستعد استفاده بیش از حدِ لازم هستند. از آنجا که قرص ها برای کارایی از قبل اندازه گیری شده اند ، می توانید مطمئن باشید که چرخه شستشو شما با دقت اندازه گیری می شود.

 

راحتی:

یکی از مهمترین دلایلی که مردم به قرصهای ظرفشویی روی می آورند ، پیش بینی طولانی مدت صرفه جویی در مصرف انرژی یا فواید آن برای محیط نیست ، بلکه هدفشان سهولت استفاده ی آنهاست. قرص های ظرفشویی با پیشگیری از خطر نشت ِ مواد شوینده مایع و پودر در ماشین ، عملکردهای مختلفی را در حین شستشو انجام می دهند. چرخه های قبل از شستشو ، شستشو و شستشو همه در یک قرص انجام می گیرد.

سایر گزینه ها:

بسته به نیاز شستشو ، انتخاب ها و انواع مختلفی از قرص ماشین ظرفشویی وجود دارد. ابتدایی ترین قرص ها از مواد شوینده پودری به صورت فشرده ، همراه با Powerballs تشکیل شده اند ، در حالی که برخی دیگر حاوی ژل های مخصوص فرموله شده و قدرتمند برای از بین بردن لکه ها و محافظت از ماشین های ظرفشویی و فیلتری در برابر تجمع آهک و درخشان کردن شیشه و ظروف چینی هستند.

 

ترجمه از مهندس بابک قبادی فرد

تصاویر
  • فواید و مزایا قرص ماشین ظرفشویی
  • فواید و مزایا قرص ماشین ظرفشویی
  • فواید و مزایا قرص ماشین ظرفشویی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: