X

نانسی آلاوه بارلی هوم پلاس دستمال نوار بهداشتی پوشک مایع ظرف شویی ضدعفونی کننده

معرفی برندها

برند نانسی فعالیت خود را با تولید دستمال کاغذی در سال ۱۳۸۶آغاز کرد. سپس تنوع محصول دستمال کاغذی خود را به حداکثر رسانید به شکلی که اکنون در زمینه کیفیت و بسته بندی گوی رقابت را از رقبای خود دربازار ربوده است. نانسی با بهره‌گیری از نوین‌ترین روش‌های چاپ و بسته‌بندی، محصولات درخشان و چشمگیری را عرضه نموده است.این برند که متعلق به شرکت ماریناسان است در پایان سال ۱۳۸۹ نوار بهداشتی نانسی را به سبد کالایی خود اضافه کرد. این محصول در سه سایز متوسط، بزرگ و شب برای دوستداران خود قابل دسترس است.

نانسی

پوشک بچه بارلی که نماد و مظهر خوش پوشی است، در اسفند سال ۱۳۹۰ در دسترس شیک پسندان قرار گرفت. این محصول در سه سایز متوسط، کوچک و بزرگ توسط شرکت ماریناسان تولید می‌شود. نواربهداشتی بارلی نیز که یکی دیگر از محصولات این شرکت است در سال ۱۳۹۱ وارد سبد سلولزی این برند شد. پد لاک پاک کن و دستمال مرطوب کودک نیز از محصولات این برند است.

بارلی

برند هوم پلاس، یکی از برندهای متعلق به گروه محصوالت بهداشت خانه و آشپزخانه گروه صنعتی پاکشو میباشد که محصولات آن از سال 1397 وارد بازار ایران شد. حضور این برند در بازار و قرار گرفتن آن در کنار بزرگترین برندهای جهان و ایران مرهون تلاش ها و تحقیقات فراوان همکاران در گروه صنعتی پاکشو می باشد که باعث شد تا محصولات این برند از کیفیتی برابر با نمونه های خارجی برخوردار گردد.

این برند از بدو ظهورش بهبود و پیشرفت مستمر، تلاش برای ارتقای رضایت مصرف کنندگان و ایجاد ارزش برای آنان را سرلوحه کار خود قرار داده و سعی نموده ابتدا نیازهای مصرف کنندگانش را شناسایی و سپس با تمرکز بر فعالیت های تحقیق و توسعه، محصولی مطابق با آن نیازها را روانه بازار نماید.

هوم پلاس برندی قدرتمند و متخصص در امور بهداشت خانه، سطوح، البسه و ظروف است و با انتخاب شعار "هوم پلاس، شروع داستان پاکیزگی" تمامی هدف آن محافظت از بهداشت و سلامت خانه و خانواده می باشد. در همین راستا و برای رسیدن به این هدف همواره سه عنصر زیر را مد نظر قرار داده است:

هوم پلاس
  • ارائه محصولات با کیفیت جهت انجام وظایف کارکردی بر اساس نیازها و تکنولوژی های روز
  • طراحی زیبا و به روز در بسته بندی محصولات
  • استفاده از رایحه های جدید و رنگهای زیبا برای ایجاد تجربه جدید در ذهن مصرف کنندگان

این برند ابتدا با تولید محصول شیشه پاک کن وارد بازار شد و در ادامه با هدف گسترش سبد کالایی، محصولاتی همچون پاک کننده چندمنظوره، مایع ظرفشویی، سفیدکننده، جرمگیر، گاز پاک کن، پاک کننده شیرآلات و سطوح حمام، مایع مکمل ماشین ظرفشویی، پودر ماشین ظرفشویی و نمک مخصوص سختی گیری ماشین ظرفشویی را به بازار عرضه خواهد کرد.

نانسی آلاوه بارلی هوم پلاس دستمال نوار بهداشتی پوشک مایع ظرف شویی ضدعفونی کننده