X

محصولات صنایع سلولزی فروش انحصاری ماریناسان نانسی هایژنیک بارلی گروه صنعتی پاکشو

کسب و کارها

محصولات بهداشتی به طور ویژه صنایع سلولزی از حساس‌ترین و مهمترین صنایع ایران به حساب می‌آیند. با توجه به نیاز بازار و استفاده‌ی تمامی اقشار جامعه از این محصولات به ویژه دستمال کاغذی و تاثیر مستقیم آن در سلامت خانواده، مارینا پخش هستی با افتخار مسئولیت توزیع انحصاری محصولات سلولزی گروه صنعتی گلرنگ را بر عهده گرفته است.

گروه صنعتی گلرنگ از سال ۱۳۸۰ با تولید دستمال كاغذی پا به عرصه صنعت سلولزی کشور گذاشته و پس از سال‌ها تجربه در بازار با تصمیم مدیریت ارشد سازمان به صورت قاطعانه و علمی ،عزم به ایجاد تحول در این صنعت و ارائه محصولات متنوع و باکیفیت در سطح كشور و منطقه نمودند.

در سال 1388 صنایع سلولزی ماریناسان ثبت گردید که امروزه با تولید محصولات سلولزی و هایژنیک با برندهای نانسی و بارلی سهم بسیار خوبی در بازار سلولز کشور دارد. شركت ماریناسان با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری روز دنیا و بهره‌گیری از متخصص‌ترین و برجسته‌ترین نیروهای تولید و كنترل كیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممكن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی برای مصرف‌کننده ایرانی تهیه و تولید نماید. محصولات سلولزی شامل انواع دستمال کاغذی از جمله دستمال صورت، دستمال توالت، دستمال حوله و سافت پک هستند که با برند نانسی تولید می‌شوند. همچنین محصولات هایژنیک این شرکت شامل انواع نوار بهداشتی با برند نانسی و پوشک بچه با برند بارلی است.

یکی دیگر از محصولات بهداشتی و بسیار حساس که تحت برند نانسی توسط مارینا پخش هستی توزیع می‌شود، نوار بهداشتی است. نوار بهداشتی مورد نیاز تمام بانوان در دوره قاعدگی یا همان عادت ماهیانه است. نوار بهداشتی نانسی از زمان معرفی به بازار تا کنون مسیر طولانی‌ای را پیموده و در این راه بارها دستخوش تغییرات وبهبود گشته است. اما امروز می‌توان ادعا کرد که محصولات نوار بهداشتی نانسی با تنوع بالا و کیفیت عالی توانسته‌اند اطمینان بانوان کشورمان را جلب کنند

تیم فروش مارینا پخش هستی در 4 کانال فروش شامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های اینترنتی، اعطای نمایندگی فروش و فروش مویرگی مسئولیت توزیع و پخش محصولات سلولزی و هایژنیک گروه صنعتی گلرنگ با برندهای نانسی و بارلی را بر عهده دارد. این تیم از مجرب ترین و متخصص‌ترین مدیران فروش تشکیل شده که با برنامه ریزی دقیق و به کمک نمایندگان فروش انحصاری، سرتاسر نقاط فروش داخل کشور را پوشش می‌دهند. شایان ذکر است که پخش مویرگی مارینا پخش هستی در تهران و البرز توسط شرکت پخش عقاب انجام می‌شود. تیم فروش زنجیره‌ای مارینا پخش نیز وظیفه‌ی تامین کالای فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، هایپراستار، رفاه را برعهده دارد.

همچنین تامین محصولات فروشگاه‌های اینترنتی از جمله دیجی کالا، خانومی، سفارش اداری و .. نیز در برنامه‌ی کاری تیم فروش گنجانده شده است. لجستیک قدرتمند مارینا پخش هستی با استفاده از متخصصین امر نقش مهمی در به ثمر رساندن اهداف فروش شرکت دارد. سبد کنونی مارینا پخش هستی به واسطه‌ی حضور برند خوش نام هوم پلاس از قبل نیز قوی تر شده است. برند هوم پلاس یکی از برندهای گروه صنعتی پاکشو می باشد که در سال 97 با تولید پودرلباس‌شویی ماشینی و دستی وارد بازار گردید.

هوم پلاس برندی قدرتمند و متخصص در امور بهداشت خانه، سطوح، البسه و ظروف می باشد. هوم پلاس شروع داستان پاکیزگی خانه های شما است كه تمامی هدف آن ” محافظت از خانه و خانواده “ با توليد محصولات با كيفيت در سطح جهانی است. سبد محصولات هوم پلاس شامل محصولات بهداشت خانه و آشپزخانه است که به مرور روانه بازار خواهند شد.

محصولات صنایع سلولزی فروش انحصاری ماریناسان نانسی هایژنیک بارلی گروه صنعتی پاکشو